Migros Money Fırsat Kampanya Herunterladen

4.4.7

Herunterladen APK
3.7/5 Votos: 31,503
Versão
4.4.7
Requisitos
4.4 ve sonrası
Tamanho
107M
Comex
Google Play

Denunciar este app

BESCHREIBUNG

Migros Money Fırsat Kampanya Herunterladen

Migros Money agil uygulamasını non…, üye ol, Money’le hemen kazanmaya başla! Money üyeliğinle hem Migros Sanal Market hem de Migros mağaza alışverişlerin çok daha kazançlı ve avantajlı.

Market alışverişine gitmeden önce uygulama üzerinden seçtiğin favori ürünlere ve alışveriş alışkanlıklarına göre belirlenen,Tam Bana Göre kampanyalarını ve güncel Migroskop’u incele hangi ürün ve markada ne teklif, hangi fırsat var anında keşfet. Artık aktüel marketplace indirimleri için katalog ve broşür takip etmenize gerek kalmayacak. Sadece Migroskopu takip ederek binlerce ürün için fiyat öğren ve indirimde olan sevdiğin ürünleri anında Sanal Market sepetine atıp, fırsatı kaçırmadan alışverişini yap.

Migros Money für Dampf stillstehen uygulaması ile hem güncel indirimlerden haberdar ol, hem de alışverişlerinde kazandığın Money’lerin takibini kolayca yap. Dahası, Profilim’den alışveriş geçmişini incele, evde bitmiş olabilecek ürünleri hızlıca anasayfada sana özel hazırladığımız Bana Özel Alışveriş Listesi’nde oluştur. Migros Money uygulamasıyla alışverişler hem daha kazançlı hem daha hızlı.

Alışverişlerine ve beslenme tarzına göre Sağlıklı Yaşam Yolculuğum önerilerimizi izleyip, Sağlıklı Yaşam Önerim altında sana özel sunduğumuz sağlıklı ürünlerden faydalan.

Migros Money: Fırsat Kampanya App Herunterladen

Market alışverişini hızlıca yapmak isteyenlerdensen, mağazalarımızda Mkolay’l. A. Aldığın ürünlerin barkodunu okut, sepetine at ve JetKasa’da jet hızıyla verlassen, alışverişini tamamla.

Bebek gıda ve bakım ürünlerinde de kazanç sağlaman için BebeMoney üyesi olmayı unutma! Bebeğin için yaptığın alışverişlerde kazandığın BebeMoney puanlarını Diğer Kanzaçlarım altında takip edebilir, BebeMoney kataloğundan dilediğin ürünü seçerek kazandığın puanları kullanabilirsin.

Kazandığın Money’leri ister İstanbulKart eşleştirmesiyle ulaşımda kullan, istersen MoneyNet üzerinden net paketine çevir.

Müşteri Hizmetleri: zero 850 2 hundred 40 00’dan ulaşabilirsin. Hemen Migros Money’i in…, zusammenflechten fazla üründeki fırsat ve Money kampanyalarını takip et!

Imagens

Herunterladen Link

Migros Money Fırsat Kampanya Herunterladen Wie installiere ich apk?

Migros Money Fırsat Kampanya Herunterladen Zum Herunterladen:

1. Klicken Sie oben auf den Download-Link Migros Money Fırsat Kampanya Herunterladen und warten Sie 5 Sekunden und drücken Sie dann die Schaltfläche Überspringen.

2. Nachdem Sie die App bestanden und heruntergeladen haben, installieren Sie die apk von den heruntergeladenen.

3. Stellen Sie sicher, dass Sie die externe Installation zulassen, wenn eine Sicherheitswarnung ausgegeben wird.

TAG

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.