Kelimelik Solo apk installieren

4.1/5 Votos: 13,964

Denunciar este app

BESCHREIBUNG

Kelimelik Solo apk installieren

Kelimelik Solo 15X15 bir tahta üzerinde, bilgisayara karşı oynanan ve net bağlantısı gerektirmeyen bir kelime oyunudur. Oyunda sıra sizdeyken verilen harfler ile tahtadaki harfleri kullanarak tahta üzerinde anlamlı kelimeler oluşturmanız gerekmektedir.

Oyun içerisinde farklı zorluk seviyelerini simgeleyen üç çeşit sanal karakter bulunmaktadır. Bu karakterler ile aynı anda beş oyuna kadar yeni oyun açabilir, kesintisiz olarak oyuna devam edebilirsiniz.

Kelimelik Solo oynarken yapacağınız bir hamleden alacağınız puan otomatik hesaplanarak gösterilmektedir. Bunun yanında bir hamlenin geçersiz olduğu da aynı şekilde otomatik olarak gösterilmektedir. Oyunumuzdaki Harf Tablosu özelliği ile de oyun esnasında hangi harften kaç tane kaldığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Kelimelik Solo oyunumuzda haftalık ve tüm zamanlar için en iyiler listesi gösterilmektedir. Bu listede sizin için otomatik olarak oluşturulan anonim bir isim ile yer alırsınız ve eğer isterseniz bu ismi bir kereliğine ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Daha sonraki değişimler için ise ödeme yapmanız gerekmektedir.

Kelimelik Solo geliştirme ve idame masraflarını karşılayabilmek için oyun içerisinde bulunan reklamlardan gelir sağlamaktadır. Yayınladığımız reklamlar ile siz oyuncularımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

İsterseniz oyun içi satın alım yaparak reklamları tamamen kapatabilirsiniz.

Kelimelik Solo App Full Herunterladen

Bu sözlüğe https://sozluk.Gov.Tr adresinden ulaşabilir, kelimelerimizi kontrol edebilirsiniz.

Oyunlarımızla ilgili güncel duyurulara ulaşmak için aşağıdaki kanallardan bizi takip edebilirsiniz:

World Wide WWW: http://he2apps.Partner
Facebook: http://facebook.Compagnon/KelimelikSolo
Twitter: http://twitter.Handelsgesellschaft/KelimelikSolo
E-posta: iletisim@he2apps.Handelsgesellschaft

Kelimelik Solo oyunumuzu indiren ve giriş yapan tüm kullanıcılarımız quot;Kelimelik Solo Üyelik ve Kullanım Sözleşmesiquot; içerisinde yer alan hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Kelimelik Solo Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi belgesine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz:
http://kelimeliksolo.He2apps.Kompanie/kelimeliksolo_uyelik_sozlesmesi.Html

He2 Apps:
– Deniz Aydınoğlu
– Neslihan Aydınoğlu

Arayüz Tasarım:
– Kemal Şanlı

Vídeo

Imagens

TAG

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.