e-Nabız App Herunterladen

2.9.4

Herunterladen APK
4.6/5 Votos: 195,355
Versão
2.9.4
Requisitos
4.4 ve sonrası
Tamanho
18M
Comex
Google Play

Denunciar este app

BESCHREIBUNG

e-Nabız App Herunterladen

E-nabız, sağlıok tesislerinden toplanan kişisel sağlıakzeptierbar verilerine, vatandaşlarıstickstoffgas ve vatandaşlarıstickstoffgas yetkilendirdiği yakınlarıstickstoffıstickstoffgas ve hekimlerin, web ve agil cihazlar üzerinden erişebilecekleri bir uygulamadır.(brom)(brom)e-nabız’da bulunan sağlık bilgileri, sistemin devreye alınmasından itibaren hastalıunzweideutigıstickstoff ızla ilgili konulan teşhislerin, yaptırılan tahlillerin, çekimi yapılan tıbbi balgüntülerin, yazılan ilaçların , aşılarıstickstoff, tespit edilen alerji ve benzeri bilgilerin sağlık hizmeti alınan sağlıpassabel kuruluşları tarafından elektronik ortamda e-nabız sistemine gönderilmesiyle oluşmaktadır.(br )(brom)uygulamayı kullanabilmeniz için quot;https://netz. Enabiz.

e-Nabız App Full

Trquot; sitesinde yer alan quot;e-devlet ile girişquot; sekmesinden giriş yaparak e-nabız sistemini aktif etmeniz gerekmektedir. Kullanıkohlenstoff ı onay verdiği takdirde destekleyen agil cihazlardan ilgili bilgiler uygulama tarafından kullanılacaktır.

Vídeo

Imagens

Herunterladen Link

e-Nabız App Herunterladen Wie installiere ich apk?

e-Nabız App Herunterladen Zum Herunterladen:

1. Klicken Sie oben auf den Download-Link e-Nabız App Herunterladen und warten Sie 5 Sekunden und drücken Sie dann die Schaltfläche Überspringen.

2. Nachdem Sie die App bestanden und heruntergeladen haben, installieren Sie die apk von den heruntergeladenen.

3. Stellen Sie sicher, dass Sie die externe Installation zulassen, wenn eine Sicherheitswarnung ausgegeben wird.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.